Naujausi straipsniai

Archyvas

Konferencija "Racionalios antibiotikoterapijos aktualijos"


Lietuvos klinikinės farmakologijos draugija kartu su Šiaulių TLK organizuoja mokslinę-praktinę konferenciją „Racionalios antibiotikoterapijos aktualijos“. Renginio metu pranešimus skaitys gydytojas nefrologas ir klinikinis farmakologas prof. R. Mačiulaitis, Šiaulių TLK Kontrolės skyriaus vedėja D. Ozolienė ir klinikinės farmakologijos gydytojas rezidentas V. Galaunė.


Konferencijos metu bus pristatomas Šiaulių apskrityje vykdytas racionalios antibiotikoterapijos tyrimas ir jo rezultatai (prof. R. Mačiulaitis). Šiame tyrime buvo analizuotas gydymas, skirtas vaikams sergantiems viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis. Renginyje taip pat bus kalbama apie racionalaus gydymo antibiotikais principus (V. Galaunė). Bus aptariama kada pradėti gydymą antibiotikais, kaip jį monitoruoti, kokios galimos vaistų sąveikos ir kt. Dalyviai taip pat bus supažindinti su Šiaulių TLK turimais duomenimis apie gydymą kompensuojamais antibiotikais (D. Ozolienė).


Konferencija vyks VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos salėje, 2018m. lapkričio 7 d. (trečiadienį). Renginio pradžia 13 val.

Konferencija skirta visų specialybių gydytojams ir asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovams. Dalyviams bus išduodami 3 valandų universitetinio tobulinimo pažymėjimai. Renginys nemokamas.


Konferencijos programą rasite paspaudę ČIA.


Užsiregistruoti galite paspaudę ČIA.